Що таке сторінки WordPress?
Сторінки – це такий тип інформації/контенту у WordPress, який в більшості дуже рідко змінюється, іноді ви можете почути таку назву як “статичний контент”. Зазвичай це сторінки сайту на зразок «Про нас», «Контакти», «Послуги», «Політика конфіденційності» та інші. Оскільки вони “статичні”, сторінки рідко потребують оновлень і є такими собі об’єктами “поза часом”.

Наприклад, ми можемо зробити сторінку «Про нас» або «Контакти». У розділі «Про нас» буде наведена ​​коротка інформація про нашу кафедру. Так само сторінка «Контакти» надає контактні дані користувачам, які бажають з нами зв’язатися.

Як бачите, сторінки з одного боку містять важливу інформацію для вашої аудиторії, але при цьому не вимагають частих змін, оскільки інформація на них зазвичай цих змін не потребує.

Є кілька типових функцій у сторінок WordPress. По-перше, “з коробки” ви не можете використовувати на своїх сторінках таку інформацію, як дата публікації чи автора сторінки. Хоча WordPress зберігає цю інформацію для сторінок у базі даних, але вона не відображається за замовчуванням і не використовується в більшості випадків. На сторінках також немає розділів для коментарів, оскільки вони не призначені для обговорення.

Тепер давайте подивимося, коли їх краще використовувати.

Коли використовувати сторінки WordPress?

Сторінки є статичними об’єктами, тому містять зазвичай первинну інформацію, без якої веб-сайт може виглядати неповним. Таким чином, ви можете використовувати сторінки сайту, щоб написати про себе, про ваші послуги, про те, як з вами зконтактувати. Логіка полягаю в тому, що їх потрібно написати та опублікувати лише один раз.

Так само ви можете використовувати сторінки для створення цільових / посадкових сторінок (сторінки, на яку ваша аудиторія потрапляє після натискання певних посилань або реклами Google). Це досить зручно робити завдяки шаблонам сторінок, про які ми поговоримо пізніше.

Що таке записи (публікації) WordPress?

Записи або публікації – це такі собі статті чи новини з блогу, які постійно оновлюються. Це динамічний тип контенту, який постійно з’являється у стрічці новин вашого сайту. Він може включати такі види інформації як новини, статті, огляди, оповідання і т. д.

Публікації у WordPress підходять для ведення блогів, актуальних новин, оголошень або просто контенту, що відноситься до певної теми. Найкращий приклад записів – це запис, який ви читаєте зараз на цьому сайті.

Інший приклад записів – це розділ блогу про хостинг, який представляє вам список статей з різних тем, пов’язаних з нашими послугами, акціями.

Практично в кожній публікації є інформація про автора та дату оприлюднення на сайті. На відміну від сторінок, дані про час, дату та інформація про автора за замовчуванням відображається для даного типу контенту. Це також важливо з тої точки зору, що записи зазвичай розташовані за датою публікації у зворотному хронологічному порядку. Це означає, що остання публікація відображатиметься першою, у верхній частині сайту.

Крім того, записи мають такі функції як розділи коментарів, наприклад. Це дозволяє зв’язатися з аудиторією “прямо тут і зараз” та отримувати від них зворотний зв’язок. Що стосується поділу або групування публікацій – ви можете використовувати Категорії та Теги. Вони можуть допомогти вам класифікувати ваші записи по різних розділах.

Коли використовувати записи у WordPress?

Публікації чи записи у WordPress можуть допомогти вам регулярно тримати в курсі вашу аудиторію щодо певних новин у вашій роботі чи житті, або новин у ніші чи індустрії, в якій випрацюєте. Не рідко цікаві публікації є гарним способом для залучення потенційних клієнтів. Контент для публікацій включає найсвіжіші новини і знання, які можуть зацікавити читачів.

У більшості випадків записи використовують на блогах, сайтах новин, оповідань, подій, оголошень чи інших ніш, які потребують частого оновлення контенту.

Так само такі теми, як «Часті запитання», або «Як зробити» э чудовим прикладом того, що можна зробити за допомогою записів.

Таким чином, якщо у вас є блог або сайт, на якому ви регулярно публікуєте контент, ви будете використовувати записи для цього.

Від admin