10 травня 2024 року в межах дисциплін «Бізнес аналіз» та «Візуалізація економічної інформації», для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти груп УК-11, УК-12 та для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти групи УА-31мп була проведена гостьова лекція

«Бізнес аналітика із використанням технологій штучного інтелекту»,

головним менеджером із моделювання та бізнес-аналітики 🏦 Райффайзен Банку, к.ф.-м.н. Володимиром Зубченком.

👩🏻👩🏻‍🦰 До лекції також приєдналися викладачі кафедри:
д.е.н., проф., зав.каф. Бояринова К.О., д.е.н., проф., Антипенко Н.В., д.е.н., проф. Трофименко О.О., д.е.н. Турлакова С.О., к.е.н, доц., Дученко М.М., к.е.н, доцент, Рощина Н.В., к.ф-м.н., доц. Стець О.В., к.т.н., доц. Цеслів О.В., к.е.н. Обелець Т.В., к.е.н. Шостак І.В.

Під час лекції студенти дізнались про:
🟡основні концепції штучного інтелекту та особливості його застосування;
🟡фінансові технології (зокрема такі, як блокчейн, цифровий банкінг, децентралізовані фінанси);
🟡взаємозв’язок штучного інтелекту та Data Science;
🟡ключові інструменти Data Science, як-от Python, Java, KNIME та багато інших.

Висловлюємо щиру подяку Володимиру Зубченку за цікаву й пізнавальну лекцію та здобутий практичний досвід!