07.05.2024 студенти групи УА-31мп, УК-11, УК-12, УА-21, УА-22 та викладачами кафедри, відвідали лекцію від заст. директора ННЦ «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку», зав. лаб. економетрики та прогнозування, к.ф.-м.н., доцента Пишнограєва І.О.

🎓 На лекції «Моделювання поведінки складних соціально-економічних та безпекових систем» студенти дізнались про:
▪️ діяльність ННЦ «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку»;
▪️ методи оцінки стану складних соціально-економічних систем на базі цільового підходу;
▪️ принцип оптимальності Беллмана та інші підходи оптимального керування;
▪️ пошук альтернативних джерел об’єктивних даних для підвищення якості аналізу та прогнозування поведінки соціально-економічних систем.
▪️ кейси з застосуванням методів форсайт-досліджень.

👏 Висловлюємо подяку Івану Олександровичу Пишнограєву за долучення до навчального процесу та передані знання! 🎉